MŮJ PŘÍBĚH ...

 

 

 

 

 

 

 

 

Jsem žena, která žije svou záři. Mou vášní je pomáhat dalším ženám, aby si stouply do své síly a rovněž si dovolily rozzářit se a osvobodit se na všech úrovních.

Taky jsem maminka malého synka, milovnice života a ceremonialistka.

Skrze různorodé podmínky v dětství a v dospívání jsem si vybudovala pozitivní přístup k životu, což mi mnohé věci velmi ulehčilo. Má cesta ale dříve vedla skrze chození do hloubek, očisty těla i duše na mnoha úrovních a náročné transformační procesy.

Dnes už vím, do jaké míry si svůj život můžeme tvořit v lehkosti a radosti. Že není potřeba se neustále vracet k minulým zážitkům, "vrtat se v minulosti" – a tím ji znovu a znovu přinášet do přítomnosti.

 

S narozením mého synka jsem se ještě více naladila na jemnost v prožívání a ještě více jsem si zvědomila, jak moc je pro mě důležité zachovat si svou svobodu a přirozenou divokost, a to i v roli čerstvé maminky.

Tím, že mám tato témata hluboce ukotvená a pole svobody a divokosti je něco, co teď už přirozeně nesu, ucítila jsem, že je čas umožnit skrze sebe dalším ženám, aby si také dovolily znovu cítit pulzující životní sílu v sobě. Svou sebehodnotu, svou přirozenost, svou zářivou podstatu.

Aby si dovolily dát sebe na první místo a nechaly tak všechny a všechno kolem sebe, aby toto rozhodnutí odrazili.

Skrze své e-booky nabízím podporu čerstvým i nastávajícím maminkám.

Skrze energetické aktivace & mentoringy nabízím své pole všem ženám, které jsou odhodlané stoupnout si plně do své síly, probudit v sobě svou přirozenou divokost a začít si svobodně a v lehkosti tvořit svůj život.

 

Protože být sama sebou je velice sexy. 🙂

 

Šťastná žena = šťastný muž, šťastné děti a šťastná celá planeta.