ENERGETICKÁ AKTIVACE nejvyššího potenciálu

 

Nabízím své pole ženám, které jsou odhodlané stoupnout si plně do své síly, vzít si zpět svou svobodu a rozpomenout si na svou divokou podstatu, na svou přirozenost. 

Ženám, které nebaví žít v pozici oběti, ale volí si pro sebe svůj plný potenciál a absolutní hojnost, která je naší přirozeností.

Pokud patříš mezi takové ženy a přeješ si být na své cestě podpořena, nabízím Ti tento energetický upgrade - naživo v Brně.

... protože kvantové skoky jsou mnohem větší, když si dovolíme nechat se podpořit - a když si dovolíme investovat do sebe & do směru, kterým se chceme vydat ...

Je čas přestat tlumit své světlo, umenšovat se, žít s programem hodná holčička. Je čas přijmout svou velikost a plně rozzářit sebe i své okolí.

Energetická aktivace *** Wild Woman ***

Investice do žití Tvého nejvyššího potenciálu:

7 777 Kč (Naživo)

Celý proces trvá cca dvě až tři hodiny, proto je dobré si pro sebe opravdu tento čas vyhradit. Pokud nejsi z Brna, může to pro Tebe být pozvánka vytvořit si celodenní prostor jen pro sebe zahrnující i cestu na místo a zpátky.

Já pojedu ze Švýcarska 🙂 A každou takovou cestu vnímám jako příležitost nechat k sobě proudit inspiraci & ladit se jen na sebe, což jde ještě snadněji, když si dopřejeme na chvíli poodstoupit od svého každodenního života.

Zároveň si můžeš nastavit, že veškerá energie, kterou investuješ, se Ti několikanásobně vrátí 🙂

Jak aktivace probíhá?

Vytvořím pro Tebe portál z krystalů, posvátných elementů a darů přírody nasbíraných v našich horách.

Tato "energetická brána" společně s mým energetickým polem podrží prostor pro Tvůj kvantový skok - energetický upgrade. A to do takové míry, do jaké si to sama dovolíš. Těším se na odvážné skokanky. 🙂

Celý proces bude podpořen šamanským bubnem + dalšími nástroji, vibrací hlasu a jazykem světla. Taky pro Tebe nachystám ceremoniální kakao, které před aktivací společně rituálně vypijeme.

Pokud Tě mé pole láká a cítíš, že je tam něco pro Tebe - že Tě právě já můžu energeticky posunout a pomoct Ti tak odstartovat nový život, který sis třeba doteď nedovolovala - ale po kterém tvá duše touží - pak mi napiš na sacred@martina-siam-raya.cz a dohodneme termín pro společnou aktivaci. 

 

1-1 MENTORING (tříměsíční)

 

Otevírám prostor pro pár žen na 1-1 Mentoring. Pokud Tě láká mé pole a cítíš, že Tě já a energie, která skrze mě proudí, může podpořit na cestě Tvého nejvyššího potenciálu, nabízím Ti možnost spolupráce jedna na jednu.

Podržím Ti energeticky prostor pro kvantový skok a totální změnu Tvé reality.

Vydej se se mnou na tříměsíční jízdu. 🙂

Jak to bude probíhat?

Protože vím, že nejlepších výsledků spolu dosáhneme právě díky časté interakci, spojíme se jednou za 14 dní přes Zoom na živý hovor (celkem 7x session na 90 minut), součástí kterého bude vždy meditace/společné naladění/energetická práce & mentoring - vždy je to individuální podle toho, v čem zrovna nejvíc potřebuješ podpořit.

Budu Tě držet v té nejvyšší možné vibraci, která je pro Tebe aktuálně dostupná (a která se bude během naší spolupráce navyšovat), budeme společně nacházet mindsetové techniky pro Tvůj kvalitnější život a v neposlední řadě Ti dám praktické nástroje, díky kterým může být Tvůj život už navždy jednodušší, plný lehkosti a radosti & ty zářivější a ukotvenější v proudu života.

Jednoduše řečeno Tě už nenechám sejít z cesty 🙂

Souhrnně pro Tebe budu po dobu 3 měsíců držet pole v té nejvyšší vibraci a součástí je i podpora přes WhatsApp pro sdílení čehokoli, co u Tebe vybíhá.

Těším se na tuto společnou cestu plnou lehkosti, svobody a přirozené divokosti.

A garantuji Ti, že tato spolupráce pro Tebe bude life changing... 🙂

Investice do Tvé nové cesty:

25 000 Kč (Lze rozložit na dvě splátky)

A pokud by sis přála spolupráci ještě intenzivnější, tak se můžeme propojit živě přes Zoom každý týden na 90 minut, tedy celkově 14 sessions. I k této variantě je samozřejmě podpora přes WhatsApp.

Cena za tuto variantu:

44 000 Kč (Lze rozložit na 4 splátky)

Pokud máš nějaké otázky anebo jasně cítíš, že je to pro Tebe, napiš mi na sacred@martina-siam-raya.cz

Uaaaaaa!!! 

A pokud cítíš, že to pro Tebe je, ale nějaká Tvá část se bojí skočit, tak Ti nabízím možnost jedné nezávazné ochutnávkové session za 3 555 Kč. 🙂